اخبار - آرشیو

دیدار روابط عمومی های استان با استاندار کهگیلویه بویراحمد به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

دیدار روابط عمومی های استان با استاندار کهگیلویه بویراحمد به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

روابط عمومی های عملیاتی جلوی پیشتازی رسانه های فیک را می گیرند مدیر عامل ایسنا گفت: روابط عمومی‌ها عملیاتی کار نمی‌کنند که رسانه‌های فیک پیشتاز می شوند. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد، دکتر علی متقیان عصر دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ماه ۹۸ در نشست با مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی، سازمانها و نهادهای استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور دکتر احمدی، استاندار افزود: روابط عمومی‌ها و رسانه ها یکی از گروه‌های گمنام در هر تشکیلات هستند. وی اظهارکرد: روابط عمومی یک مدیریت راهبردی و عملیاتی است که همواره با مظلومیت و مهجوریت همراه بوده‌اند و یکی از مشکلات اینست در ادارات و وزارتخانه‌ها هر کارمندی که جایی ندارد به آن جا می‌آورند در صورتی که روابط عمومی متکی به تفکر، دانش و فن‌آوری اطلاعات است. مدیر عامل ایسنا خاطرنشان کرد: اگر روابط عمومی ها کار خود را به درستی انجام ندهند مدیریت به دست رسانه‌های فیک می‌افتد. این گونه رسانه‌ها نه مسئولیت‌پذیر بوده و نه پاسخگو هستند و چون روابط عمومی‌ها عملیاتی کار نمی‌کنند این گونه رسانه‌ها پیشتاز می شوند. متقیان تصریح کرد: اگر روابط عمومی عاشق کار خود نباشد جایگاهش حفظ نمی‌شود و روابط عمومی که عاشقانه کار می‌کند با کار بخشنامه‌ای در روابط عمومی ره بجایی نمی برد . روابط عمومی باید عالم به تشکیلات باشد، تبلیغات اثرگذار و نه آزار دهنده داشته باشند و جهت‌دهی به افکار عمومی دهد . وی با اشاره به ارتباط روابط عمومی با رسانه‌ها و خبرنگاران ادامه داد: روابط عمومی ها باید به گونه‌ای با رسانه‌ها ارتباط داشته باشند که خبرنگار مجبور نشود اخبار تشکیلات را از طریق کارمندان و احیانا افراد نااهل دریافت کنند . مدیر عامل ایسنا عنوان کرد: یکی از کارهای روابط عمومی خبررسانی و اطلاع رسانی است و می تواند بعنوان بازوی خبرگزاری و رسانه باشد. خبرنگاران را تشکیلات خود بدانند و رابطه صمیمانه داشته باشند و به سوالات مردم پاسخگو باشند و به کمک خبرگزاریها سوالات عام دستگاهها را اطلاع رسانی کنند. متقیان بیان کرد: روابط عمومی حتما لازم نیست به امکانات مجهز باشد بلکه روابط عمومی خوب با یک موبایل هم کار خود را انجام می‌دهد و باید بدانیم که امروز همه در اتاق شیشه‌ای نشسته‌اند و مردم همه چیز را می دانند و به زبانی سخن بگویند که مردم به ما اعتماد کنند. وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا یک خبرگزاری مرجع است، اضافه کرد: ایسنا بعنوان خبرگزاری اثرگذار در کشور است.

ادامه مطلب
۵درصد از شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی الزاماً به فعالیت های فرهنگی اختصاص می یابد

۵درصد از شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی الزاماً به فعالیت های فرهنگی اختصاص می یابد

۵درصد از شهریه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی الزاماً به فعالیت های فرهنگی اختصاص می یابد به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمد حسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی طی بخشنامه ای به مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور آنها را به اختصاص ۵ درصد از شهریه دانشجویان برای انجام فعالیتهای فرهنگی و فوق برنامه موظف کرد. در بخش دیگر این بخشنامه که منضم به مصوبه هیأت امنای دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد بر رعایت و نظارت دقیق این بخشنامه به روسای واحدهای استانی ابلاغ شده است. گفتنی است هزینه کردهای صورت گرفته پس از تایید آن توسط واحد استانی و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی، به عنوان شاخص تاثیرگذار ارزیابی و سطح بندی مراکز آموزشی ملاک عمل خواهد بود.

ادامه مطلب
تقویم نقل و انتقال و میهمان دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

تقویم نقل و انتقال و میهمان دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد

تقویم نقل و انتقال و میهمان دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، تقویم آموزشی نقل و انتقال و میهمان این دانشگاه در نیمسال اول، دوم و تابستان سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام شد. بر این اساس جدول زمان¬بندی تقویم آموزشی نقل و انتقال و میهمان دانشگاه جامع علمی کاربردی به شرح زیر اعلام می¬ شود. تقویم نقل و انتقال و میهمان در نیمسال اول، دوم و تابستان سال تحصیلی ۹۹-۹۸

ادامه مطلب
هزینه های افطاری دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناطق سیل زده کشور اختصاص می یابد
هزینه های افطاری دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناطق سیل زده کشور اختصاص می یابد

هزینه های افطاری دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناطق سیل زده کشور اختصاص می یابد

هزینه های افطاری دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناطق سیل زده کشور اختصاص می یابد به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس این دانشگاه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی کسب معنویات و فضائل این ماه برای هموطنان و مسلمانان اعلام کرد: بر اساس مصوبه هیات رئیسه دانشگاه با توجه به شرایط عمومی کشور به خصوص شرایط مناطق سیل زده، کلیه هزینه های مراسم افطاری در ستاد مرکزی، واحدهای استانی و مراکز دولتی وابسته دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناطق سیل زده کشور تخصیص می یابد.

ادامه مطلب