آخرین اخبار

جلسه روسای مراکز تحت نظارت دانشگاه علمی- کاربردی واحد استانی کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات واحد استانی برگزار شد

جلسه روسای مراکز تحت نظارت دانشگاه علمی- کاربردی واحد استانی کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات واحد استانی برگزار شد

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۷ اخبار
جلسه روسای مراکز تحت نظارت دانشگاه علمی- کاربردی واحد استانی کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات واحد استانی برگزار شد جلسه روسای مراکز تحت نظارت دانشگاه علمی- کاربردی واحد کهگیلویه بویر احمد سالن جلسات واحد استانی برگزار شد نشست مشترک ریاست واحد استانی و روسای مراکز تحت نظارت در مورخ ۲۷/۱/۹۸ به منظور ارائه گزارشی از فعالیت های مراکز در سال ۹۷ و رسیدگی به مسایل و مشکلات مراکز در واحد استانی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی- کاربردی واحد کهگیلویه و بویراحمد، روسای مراکز آموزشی تحت نظارت واحد کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات واحد استانی با حضور رئیس و مسئولان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کهگیلویه وبویراحمد و روسای مراکز تحت نظارت برگزار گردید. در این جلسه دکتر امین موسائی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد کهگیلویه وبویراحمد ضمن ارائه آماری از دانشگاه و اهمیت نظام مهارتی ابراز کرد: امروز دانشگاه در مسیری قرار دارد که بایستی جایگاه خود را در جامعه تثبیت کند و از جمله برنامه های قابل پیگیری دانشگاه ماموریت گرا کردن مراکز با توجه به ظرفیت های استان در ایجاد رشته ها است.
بیانیه  بسیج دانشگاه جامع علمی کاربردی  استان کهگیلویه وبویراحمد

بیانیه بسیج دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه وبویراحمد

۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۲ اخبار شیرپوینت
(من یک پاسدار هستم) سلام علیکم؛ روز مبارک سوم شعبان المعظم، روز پاسداری است و روز تحقق پاسداری از اسلام، از حقیقت، از مکتب الهی، روز تولد بزرگ پاسداری که با خون خود و فرزندان و اصحابش مکتب را زنده کرد. سلام خدا بر شما ای عباس های حادثه که در جاده های سرخ ایثار و جهاد ولایتمدارانه، پاسدار آرمان ها و ارزش های انقلابید. سلام خدا بر شما که در اوج مظلومیت مدافع حریم ولایتید و باطل کننده سحر فتنه عمر و عاص های زمانه. جامعه دانشگاهی این نهاد برخاسته از انقلاب و مردم را بازویی توانمند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پناهگاهی مستحکم برای ملل مسلمان و مظلوم منطقه می داند و در راستای ماموریت‌های ذاتی خود در حفظ استقلال و حفاظت از کشور جمهوری اسلامی ایران و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمادگی کامل قرار دارد. بسیج کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن محکومیت قاطع اقدام غیرقانونی و بی‌خردانه آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان‌های تروریستی، این اقدام بی‌اساس را محکوم نموده و اعلام می دارد که همانند گذشته، دست در دست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا آخرین لحظه از نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع خواهد کرد.
دیداراز خانواده معظم دو شهید به مناسبت روز شهدا

دیداراز خانواده معظم دو شهید به مناسبت روز شهدا

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۱ اخبار
دیداراز خانواده معظم دو شهید به مناسبت روز شهدا به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه دیگر مسئولین این دانشگاه از خانوداه معظم شهید محمد پاساد و شهیدجبار فصیح مفرد از نزدیک با خانواده های ایشان دیدار کردند به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه وبویراحمد، در این دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن بزرگداشت روز شهدا ، توجه و احترام به مقام شهدا و خانواده های آنان را وظیفه ی همگانی دانست و افزود: شهدا با خون پاک خود اقتدار و امنیت کشور را ثبت کرده و پیشرفت امروز مملکت را مدیون خون شهدا هستیم. دکتر موسائی افزود: شهدا نور چشم ما هستند و زحماتی که آنان در راه این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کشیده اند شکی در آن نیست؛ انشاء الله که بتوانیم ادامه دهنده راه آنان باشیم. در این دیدار که در فضایی کاملاً صمیمی انجام گرفت، با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد ، از صبر خانواده های محترم این عزیزان تقدیر و رشادت ها و خاطرات آن دو شهید گرانقدر گرامی داشته شد.
زمان و مکان و اسامی افراد دعوت شده به مصاحبه

زمان و مکان و اسامی افراد دعوت شده به مصاحبه

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۲ اخبار
زمان و مکان و اسامی افراد دعوت شده به مصاحبه ....
اولین جلسه کمیته هیات اجرایی جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

اولین جلسه کمیته هیات اجرایی جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۶ اخبار
اولین جلسه کمیته هیات اجرایی جذب مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، اولین کمیته هیأت اجرایی جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد در روز دوشنبه ۱۳ اسفند ماه با حضور کلیه اعضا تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، اولین کمیته هیأت اجرایی جذب مدرسان دانشگاه علمی کاربردی استان کهگیلویه وبویراحمد در روز دوشنبه ۱۳ اسفند ماه با حضور کلیه اعضا تشکیل شد. دکتر امین موسائی رئیس واحد استانی کهگیلویه و بویر احمد در این جلسه گفت: در فراخوان جذب متقاضیان تدریس که اخیراً انجام گرفت بیش از ۶۰۰ نفر تقاضای خود را در سامانه ثبت کردند . رئیس واحد استانی کهگیلویه و بویراحمد افزود: پرونده مدرسان فعلی دانشگاه و متقاضیان جدید تدریس در دانشگاه جامع که توسط کمیته های علمی و عمومی تأیید شده اند در هیات اجرایی جذب استان بررسی خواهد شد.