Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کارگروه علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

 


  چاپ        ارسال به دوست

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کارگروه علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

اسامی دعوت شدگان به مصاحبه کارگروه علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی

تاریخ، ساعت و اسامی دعوت شدگاه به مصاحبه علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی به شرح جدول ذیل می باشد.

آدرس: یاسوج بلوار ارم - جنب آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کهگیلویه و بویراحمد.

نام

نام خانوادگي

ساعت  مصاحبه

تاریخ مصاحبه

روز مصاحبه

سحر

گرجی پور

10:00:00

31 تیر

شنبه

داود

حاجوی

11:30:00

24 تیر

شنبه

سید یعقوب

ذوالفقاری فر

9:00:00

26 تیر

دو شنبه

امین الله

جانی پور بید سردره

9:15:00

26 تیر

دو شنبه

صالح

دانشفر

9:30:00

26 تیر

دو شنبه

احمد

فروتن نسب

9:45:00

26 تیر

دو شنبه

مصطفی

شیرزاده تل زالی

10:00:00

26 تیر

دو شنبه

مرتضی

محمدنژاد

10:15:00

26 تیر

دو شنبه

مهراب

لشکرزاده

10:30:00

26 تیر

دو شنبه

شاهین

شاهین فر

9:00:00

28 تیر

چهارشنبه

علی

آقاجری

9:15:00

28 تیر

چهارشنبه

اسماعیل

محمدی

9:30:00

28 تیر

چهارشنبه

غفار

نجاتی خشاب

9:45:00

28 تیر

چهارشنبه

شهرام

نوشیری

10:00:00

28 تیر

چهارشنبه

فرج اله

احمدی

10:15:00

28 تیر

چهارشنبه

مجید

رحیمی

10:30:00

28 تیر

چهارشنبه

سجاد

رسواد

10:45:00

28 تیر

چهارشنبه

زهرا

صالحی

9:00:00

28 تیر

چهارشنبه

زینب

دیری

9:15:00

28 تیر

چهارشنبه

گلی

زمانی محمود آباد

9:30:00

28 تیر

چهارشنبه

سیمین

نگین تاجی

9:45:00

28 تیر

چهارشنبه

علی

شریعتی راد

10:00:00

28 تیر

چهارشنبه

شهلا

کرمی زاده

10:15:00

28 تیر

چهارشنبه

رقیه

داوری

10:30:00

28 تیر

چهارشنبه

مظفر

فرزین نیا

10:45:00

28 تیر

چهارشنبه

سجاد

صیدالی

9:00:00

24 تیر

شنبه

مجید

محمدپور

9:15:00

24 تیر

شنبه

راضیه

مرادی

9:30:00

24 تیر

شنبه

روح اله

امیدوارمنصوراباد

9:45:00

24 تیر

شنبه

شبنم

آذری

10:00:00

24 تیر

شنبه

مهدی

صادقی مقدم

10:15:00

24 تیر

شنبه

سیدهدایت

طریقی نژاد

10:30:00

24 تیر

شنبه

عالمه

جعفری سوق

10:45:00

24 تیر

شنبه

جعفر

حیدری

9:00:00

24 تیر

شنبه

عبدالخالق

حمیدی

9:15:00

24 تیر

شنبه

بهنام

عسکرپور

9:30:00

24 تیر

شنبه

سعید

عزیزی

9:45:00

24 تیر

شنبه

کشواد

احمدی گنجه

10:00:00

24 تیر

شنبه

 حسام

شاکری

10:15:00

24 تیر

شنبه

محمد مهدی

نجفی

10:30:00

24 تیر

شنبه

امید علی

برهانی اصل

9:00:00

26 تیر

دو شنبه

ساسان

امیری

9:15:00

26 تیر

دو شنبه

علیرضا

خادمی

9:30:00

26 تیر

دو شنبه

حمیدرضا

مرادیانی جو

9:45:00

26 تیر

دو شنبه

اصغر

حسن زاده نصرآباد علیا

10:00:00

26 تیر

دو شنبه

علی حسن

پایدار

10:15:00

26 تیر

دو شنبه

امیر محمد

امیریان

10:30:00

26 تیر

دو شنبه

طاهره

ادیب

10:45:00

26 تیر

دو شنبه

اکبر

دلاوری

11:00:00

26 تیر

دو شنبه

سید نظام الدین

حسینی رضایی

11:15:00

26 تیر

دو شنبه

سجاد

فهیمی تبار

11:30:00

26 تیر

دو شنبه

نوشین

شیردل

11:45:00

26 تیر

دو شنبه

حمید

رحیمیان پور

12:00:00

26 تیر

دو شنبه

شهرام

صالحی

12:15:00

26 تیر

دو شنبه

مهدی

گرجی زاده

12:30:00

26 تیر

دو شنبه

سیدحمزه

نجاتی نژاد

12:45:00

26 تیر

دو شنبه

علی اکبر

یوسفی ناصرآباد

10:30:00

24 تیر

شنبه

امیر

اسدی کیا

10:45:00

24 تیر

شنبه

ایمان

خادمی

11:00:00

24 تیر

شنبه

ولی اله

راه گرد

11:15:00

24 تیر

شنبه

مهرزاد

زارع

10:30:00

24 تیر

شنبه

علی

پورحقیقی

10:45:00

24 تیر

شنبه

سهیلا

احمدی چرخابی

11:30:00

26 تیر

دو شنبه

امیرحسین

داودیان طلب

11:30:00

26 تیر

دو شنبه

عبداله

ارجمند

10:30:00

31 تیر

شنبه

یعقوب

انصاری

9:00:00

31 تیر

شنبه

محسن

قاسمی

9:15:00

31 تیر

شنبه

امین

باقری

9:30:00

31 تیر

شنبه

سعید

کناری ناصرآباد

9:45:00

31 تیر

شنبه

وحید

طهماسبی فر

10:00:00

31 تیر

شنبه

حسنعلی

اکبری علی آباد

10:15:00

31 تیر

شنبه

عباس

عباسیان

10:30:00

31 تیر

شنبه

عبدالحسین

الهی

10:45:00

31 تیر

شنبه

شاپور

عباسی

11:00:00

31 تیر

شنبه

حمید

پدرام

11:15:00

31 تیر

شنبه

محمد باقر

ارجمندیان

11:30:00

31 تیر

شنبه

علی محمد

بهره مند

11:45:00

31 تیر

شنبه

شیروان

آرمین پیلی

12:00:00

31 تیر

شنبه

حسن

قبادی

12:15:00

31 تیر

شنبه

اسماعیل

یاری

9:00:00

2 مرداد

دو شنبه

سید محمد

هاشمی

9:15:00

2 مرداد

دو شنبه

ابوالفتح

سیاوشیانی

9:30:00

2 مرداد

دو شنبه

محمدزمان

تابش مقدم

9:45:00

2 مرداد

دو شنبه

رامین

سعادت

10:00:00

2 مرداد

دو شنبه

سیددانیال

دانشی

10:15:00

2 مرداد

دو شنبه

نصیب اله

ولوی مقدم

10:30:00

2 مرداد

دو شنبه

یاسین

طاهری

10:45:00

2 مرداد

دو شنبه

غلامحسن

راستی

11:00:00

2 مرداد

دو شنبه

نصراله

مقیمی

11:15:00

2 مرداد

دو شنبه

عبدالرسول

رسول زاده

11:30:00

2 مرداد

دو شنبه

پدرام

ظفری

11:45:00

2 مرداد

دو شنبه

عادل

داودی

12:00:00

2 مرداد

دو شنبه

علی مراد

پروانه

12:15:00

2 مرداد

دو شنبه

مصطفی

مهربانی دیل

12:30:00

2 مرداد

دو شنبه

لیلی

کریمی

11:30:00

26 تیر

دو شنبه

محسن

عزیزی

10:00:00

31 تیر

شنبه

خداداد

خالق پناه

11:00:00

31 تیر

شنبه

شاهین

ظهرابی

10:00:00

31 تیر

شنبه

ابراهیم

پرآور

11:00:00

31 تیر

شنبه

 


١١:٣٧ - چهارشنبه ٢١ تير ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٣٢٨    /    تعداد نمایش : ٤١٤